Subscribe by RSS or Email

Audi sadraudzēs automašīnas un luksoforus

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Audi uzsāk diezgan interesantu projektu, kas ir uzlabota pilsētas satiksmes vadības sistēma. Pagaidām šis projekts ir eksperimentāls un tiek veikts Diseldorfas pilsētā. Tomēr, ja eksperiments būs veiksmīgs, tehnoloģija tiks ieviesta citās Eiropas pilsētās.

Sistēma, ko sauc par luksofora informāciju, apvieno automašīnas un luksoforus, lai luksoforu pārslēgšana būtu sinhronizēta ar satiksmes sastrēgumu līmeni noteiktā pilsētas rajonā. Tas ļaus efektīvāk sadalīt satiksmes plūsmas, tādējādi samazinot sastrēgumu iespējamību.


Lai automašīnu varētu savienot ar luksofora informāciju, tai jābūt modernai multimediju sistēmai, kurā ir instalēta īpaša lietojumprogramma. Tālāk automašīnas koordinātas katru sekundi tiek nosūtītas uz attālo serveri, kur tiek veikti visi nepieciešamie aprēķini.

Visbeidzot, pamatojoties uz veiktajiem aprēķiniem, sistēma kontrolē satiksmes signālus, tādējādi optimizējot ceļu satiksmi noteiktā pilsētas daļā. Vai šajā tehnoloģijā tiek ņemta vērā gājēju klātbūtne, nav zināms.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!