Subscribe by RSS or Email

Pārdošanā nonāca jaunā Audi A8 versija

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Audi vadošais sedans pārdod tikpat labi kā slavenā BMW 7. sērija. Modeli tik ļoti mīl dažādu pasaules valstu autovadītāji, ka jaunas automašīnu partijas tiek izkaisītas ar pārsteidzošu ātrumu. Protams, Audi komanda ļoti atbalsta viņu flagmani un izlaiž jaunas, uzlabotas automašīnas versijas.

Šobrīd tirgū ir parādījusies Audi A8 Horch versija, kas jau tā augstākās klases sedanam piešķir zināmu prestižu. Turklāt Audi ir iecerējis atdzīvināt leģendāro Horch zīmolu, kas pastāvēja uzņēmuma pirmskara periodā, un paplašināt savu modeļu līniju ar citiem sedaniem.


Atjauninātajai automašīnai tika izstrādāts jauns četru litru V8 dzinējs ar jaudīgu turbokompresoru. Šis "zvērs" darbojas ar automātisko iepriekš izvēlēto pārnesumkārbu un rada iespaidīgu 635 ZS jaudu. vai 900 Ņūtona metru griezes momentu.

Turklāt tiks mainīti virsbūves elementi, riteņu bāze, balstiekārta un interjera dizains. Kopumā šī versija dziļi atjauno standarta Audi A8, pārveidojot to par greznāku sedanu, ko noteikti novērtēs daudzi A sērijas fani.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!