Subscribe by RSS or Email

Audi TTS sacensības plus ir iznākušas

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Audi sporta modeļi nav tik plaši pazīstami kā līdzīgi Itālijas ražotāju automobiļi, taču sporta automašīnu pazinēju vidū tiem ir nevainojama reputācija par augsto kvalitātes līmeni. Dzīvs piemērs ir atjauninātā Audi TTS sacensība plus, kas nesen nonāca pārdošanā.

Modelis lepojas ar šiku ārpusi un interjeru, kā arī ar ļoti jaudīgu barošanas bloku. Automašīnas ārpuse ir veidota pēc vislabākajām Audi tradīcijām, taču tajā ir iekļautas dažas no iepriekšminēto Ferrari un Lamborghini iezīmēm.


Automašīnas motora jauda ir 320 ZS. un 400 Ņūtona metru griezes momentu. Tajā pašā laikā modelis ir aprīkots ar uzlabotu neatkarīgu balstiekārtu, uzlabotu transmisiju un ārkārtīgi efektīvu bremžu sistēmu.

Jūs varat ilgi baudīt jaunuma tehniskās detaļas, bet tā vietā mēs koncentrēsimies uz papildu iespējām, kas tiek piedāvātas automašīnu tirdzniecības vietās. Tie ietver hroma apdari, kā arī lielizmēra 20 collu leģētā tērauda riteņus. Turklāt ir pieejamas unikālas virsbūves krāsu opcijas, kuras var pasūtīt transportlīdzekļa iegādes brīdī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!