Subscribe by RSS or Email

Tuning Mansory ir uzlabojis Audi RS Q8

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Diezgan laba tūninga studija Mansory jau vairāk nekā vienu reizi ir nodarbojusies ar Audi automašīnām, un pastāvīgi tika iegūti ļoti interesanti uzlabojumi, kas bija atbilstoši un pieprasīti. To pašu var teikt par komandas jaunāko projektu, kura acis ir vērstas uz leģendāro Audi RS Q8 hečbeku.

Automašīna saņēma otro vēju, pateicoties visu punktu visaptverošai izpētei, ieskaitot spēkstacijas modernizāciju. Pateicoties mikroshēmu regulēšanai, zirgu skaitu zem pārsega varēja palielināt no 600 rūpnīcas galvām līdz 780 ZS. pēc pārskatīšanas. Turklāt tika pievilkta transmisija, kas kļuva atsaucīgāka un sportiskāka.


Papildus dzinējam Mansory puiši ir pielāgojuši SUV neatkarīgo balstiekārtu un strādājuši arī pie bremžu sistēmas, kas tagad efektīvāk tiek galā ar saviem uzdevumiem un automašīnas palielināto jaudu.

Protams, jaunā modeļa galvenās iezīmes ir neparasts dizains, kurā vienlaikus ir iekļauti sporta un bezceļu automašīnu elementi. Tomēr ne katram automašīnas entuziastam var patikt dizains, ko nevar teikt par salonu, kas noteikti ir kļuvis par griezumu virs rūpnīcas konfigurācijas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!