Subscribe by RSS or Email

Nebulus Audi RS7 Sportback ieguva superdzinēju

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Tūninga studija Nebulus ir slavena ar savu jau tā jaudīgo automašīnu apburošajām modifikācijām. Šoreiz šīs komandas puiši pārņēma Audi RS7 Sportback, kas ievērojami palielināja tā jaudu un ieguva iespaidīgu izskatu. Mēs sniegsim šī modeļa pārskatu zemāk.

Pirmā lieta, kas uzreiz pievērš uzmanību, ir automašīnas ārpuse, kas lepojas ar zemu sēdus stāvokli, stilīgu virsbūves komplektu, virsbūves krāsojumu un milzīgiem riteņiem, kas lūkojas zem zem spārniem. Tas viss izskatās vienkārši grezns, tāpēc mazstāvu fani būs absolūti priecīgi.


Tagad par spēka agregātu. Dziļa motora regulēšana ļāva no V8 4.0 dzinēja izspiest iespaidīgu 980 ZS. un 1250 nm. griezes moments. 


Protams, lai kompensētu šī izskatīgā vīrieša spēku, bija nepieciešams pārveidot balstiekārtu, bremžu un izplūdes sistēmu, kā arī nostiprināt automašīnas virsbūvi, pievienojot pasīvo aizsardzību metāla stieņu formā.

Protams, tik liela mēroga pārskatīšana neļauj automašīnu ražot sērijveidā, taču izsolē tik un tā tiks pārdota neliela automašīnu partija. Noteikti Nebulus atelier produktu pazinēji jau ir reģistrējušies šim pasākumam!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!