Subscribe by RSS or Email

Audi SQ5 Sportback tiek ražots

Rakstīja work
//
06 январь 2022
//
//
Audi SQ5 Sportback ir jauns Audi sporta auto, kas ir klasiskā SQ5 modernizēta versija. Modelim būs vairākas ievērības cienīgas tehniskās īpašības, kā arī izskatīgs dizains. Kopumā mēs esam sagatavojuši jums nelielu apskatu materiālu, kas palīdzēs jums iegūt pareizo iespaidu par šo jauno produktu.
Uzreiz paskatīsimies zem mašīnas pārsega, kur mūs sagaida dīzeļa turbo V6 dzinējs ar 354 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes momentu. Pretēji sabiedrības cerībām Audi inženieri nolēma savu sporta auto būvēt uz dīzeļdzinēja bāzes, kas ir diezgan drosmīgs lēmums. Dzinēju darbina astoņu pakāpju tiptronic automātiskā pārnesumkārba.

Ja mēs runājam par modeļa iespējām, tās ir ļoti nepieklājīgas. Paātrinājums līdz simtiem ir 4,9 sekundes, neskatoties uz to, ka maksimālā ātruma griestus programmatūra ierobežo pie 250 kilometriem stundā. Ja interesē degvielas patēriņš, tad tas nav nemaz tik mazs un sastāda aptuveni 9 litrus uz simtu kombinētajā ciklā.
Nobeigumā ieskatīsimies modeļa ārpusē, ko bagātīgu padara stilīgi 20 collu vieglmetāla diski, lielisks sporta spoileris, jauns režģis, kā arī svaiga LED optika. Kopumā jauninājumu nav daudz, taču tie visi uz modeli uzkrita tieši laikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!