Subscribe by RSS or Email

Uz konveijera nokļuva Audi Q4 e-tron jaunā paaudze

Rakstīja work
//
16 март 2022
//
//
Audi Q4 e-tron ir brīnišķīgs Vācijā ražots elektroauto, kas savulaik iznāca kā konkurents krosoveram Volkswagen ID.4. Šobrīd lieliskie auto pārdošanas apjomi ļauj ar pārliecību apgalvot, ka modelis ir bijis vairāk nekā veiksmīgs. Šajā sakarā jau ir gatava krosovera otrā paaudze, kas Vācijā nonāk uz konveijera.
Auto saņems jaunu spēkstaciju, kā arī lielāku akumulatora ietilpību. Elektromotoru pāris nekavējoties darbosies kā spēka agregāts, pa vienam katrai automašīnas asij. Kopējā motoru jauda būs 280 ZS. Akumulatora jaudai vajadzētu pietikt 580 kilometriem WLTP ciklā.

Arī automašīnas izskats piedzīvos vairākas būtiskas izmaiņas. Papildus nomainītajam režģim, optikai un citiem sīkumiem tie sola mainīt pašu virsbūves ģeometriju, kā arī pievienot jaunus virsbūves elementus ar visuresošo moderno štancējumu. Salonā tiks nomainīti sēdekļi, instrumentu panelis, stūre un vēl daži sīkumi.
Pārdošanā automašīnai vajadzētu nonākt 2022. gada beigās. Šobrīd tiek ražota krosoveru pilotpartija, kurai jāiztur dažādi kvalitātes līmeņu testi. Pēc tam lielākā daļa automašīnu jau būs uz konveijera.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!