Subscribe by RSS or Email

Audi neradīs jaunas paaudzes iekšdedzes dzinējus

Rakstīja work
//
13 март 2022
//
//
Atteikšanās no iekšdedzes dzinējiem ir kļuvusi par vispārēju lielo autoražotāju tendenci, kas sistemātiski pāriet uz elektrisko vilci. Izņēmums nebija arī Audi, kas līdz 2033.gadam pilnībā atteiksies no modeļiem ar iekšdedzes dzinējiem par labu videi draudzīgiem elektromobiļiem. Turklāt soļi uz to tiek sperti jau šodien.
Viens no šiem soļiem bija jaunas paaudzes iekšdedzes dzinēju izstrādes atcelšana, kam bija jāaizstāj līdzšinējie benzīna un dīzeļdzinēji un vēl vairāk jāatbilst Euro-7 standartiem. To pastāstīja koncerna pašreizējais izpilddirektors Markuss Duismans.

Viņaprāt, mūsdienu realitātē vienkārši nav izdevīgi ieguldīt līdzekļus jaunas dzinēju līnijas izveidē. Šo naudu labāk tērēt akumulatoru uzlabošanai un jaunu platformu radīšanai elektrisko transportlīdzekļu būvēšanai, ko patiesībā Audi dara.
Protams, pilnīga iekšdedzes dzinēju noraidīšana tuvāko piecu gadu laikā noteikti nenotiks, taču tagad benzīna un dīzeļa sedanu un krosoveru pircēji būs spiesti izmantot veco dzinēju līniju, kas komplektācijā nodzīvo pēdējos gadus. līnija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!