Subscribe by RSS or Email

Testa brauciens Audi A4 allroad

Rakstīja work
//
02 март 2022
//
//
Universāls Audi A4 allroad ir skaists iepriekšējās paaudzes auto, kuram joprojām ir ērts premium klases salons un tas pats klasiskais dizains, bez mūsdienīga minimālisma pazīmēm, kuru kļūst arvien vairāk. Modelis izceļas ar izciliem tehniskajiem datiem un augstu vācu kvalitātes līmeni.
Zem Audi A4 allroad pārsega ir paslēpta turbo benzīna dzinēju līnija ar tiešo iesmidzināšanu. Līnijas vidējais jaudas agregāts saražo iespaidīgus 250 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami kustībai dažādos braukšanas režīmos. Ir arī robotizēta septiņu ātrumu pārnesumkārba un visu riteņu piedziņa.

Salons ir veidots vecās skolas garā un var iepriecināt ar siltu krāsu pārpilnību un mājīgu paneļu dizainu. Digitālais instrumentu panelis, klimata kontrole, audio sistēma, apsildāmi sēdekļi un logi, kā arī daudzi vadītāja palīgi nodrošina ērtus tālsatiksmes braucienus.
Runājot par braukšanas pieredzi, tie, kā parasti, nav slavējami! Modelis strauji uzņem ātrumu, pēc tam ļoti vienmērīgi parāda sevi garos trases posmos. Lieliska neatkarīga piekare slāpē gandrīz visus apgriezienus, un informatīvā stūre palīdz sajust sliežu ceļu rokas stiepiena attālumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!