Subscribe by RSS or Email

Audi Q5 e-tron beidzot tiek ražots

Rakstīja work
//
04 апрель 2022
//
//
Audi Q5 e-tron ir vēl viena vāciešu elektriskā versija, kuru viņi izlaida kā konkurentu Volkswagen ID.6. Auto var lepoties ar pilnpiedziņu, kā arī virkni citu tikpat patīkamu tehnisko īpašību, par kurām pastāstīsim šajā materiālā.
Jaunā Q5 e-tron pamatā ir MEB platforma, kurai ir modulāra struktūra. Kā jau minējām, modelim ir visu riteņu piedziņa, kas nozīmē, ka pircēji var rēķināties ar diviem elektromotoriem, kas atrodas uz abām modeļa asīm uzreiz. To kopējā jauda ir 225 kW jeb 306 ZS. tradicionālajās mērvienībās.

Ne mazāk ievērojams ir elektromobiļa izskats, kas, lai arī koķetē ar tradicionālajām formām un risinājumiem, pievieno arī tīri modernas iezīmes. Kopumā modelis izskatās patiešām pievilcīgs. Salons var lepoties ar augstas kvalitātes apdari un dizainu minimālisma garā.
Pārdošanā automašīna nonāks nākamā mēneša vidū. Tajā pašā laikā jau ir atvērta priekšpasūtīšana, tāpēc īpaši nepacietīgie Audi markas pircēji un cienītāji to var ievietot tuvākajā oficiālajā autosalonā, ko Eiropā jau izmantojuši tūkstošiem cilvēku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!