Subscribe by RSS or Email

Audi ražos QuantumScape šūnas

Rakstīja work
//
30 июнь 2022
//
//
Audi ir sācis jaunu QuantumScape akumulatoru elementu izstrādi, kam būs lielāka enerģijas uzglabāšanas jauda, kā arī samazināts svars. Akumulatora elementi tika izstrādāti sadarbībā ar Oregonas Mobile Power Solutions.
Kādam ASV jaunuzņēmumam ir izdevies izstrādāt jaunu akumulatoru tehnoloģiju, kuras pamatā ir uzlabotu materiālu izmantošana anodu un katodu radīšanai. Rezultātā kopējais darbības cikls sasniedz atzīmi 500-1500 reizes. Turklāt akumulatora ietilpība palielināsies par 30%, savukārt svars samazināsies par 20%.

Jauna veida akumulatoriem, kuros izmanto QuantumScape elementus, vajadzētu būt pieprasītiem visu veidu autoražotāju vidū. Pateicoties to kompaktajam izmēram un lielajam enerģijas patēriņam, šīs šūnas var izmantot dažādu formu akumulatoru ražošanai.
Kas attiecas uz datumu jaunu šūnu ienākšanai tirgū, provizoriski tas ir paredzēts 2025. gadā. Kamēr tehnoloģijai tiek veikta galīgā pārbaude un testēšana. Pēc tam sāksies pirmo akumulatora elementu montāža, kas tiks pārbaudīti reālos kustības apstākļos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!