Subscribe by RSS or Email

Audi testē jaunās tehnoloģijas datu parādīšanai

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Automašīnu ražošanā arvien vairāk tiek izmantotas jaunās tehnoloģijas. Mūsdienu automašīnu nevar iedomāties bez digitālā paneļa un skārienekrāna multimediju sistēmas, kas veic daudzas funkcijas. Audi inženieri to pilnībā apzinās un saviem nākotnes modeļiem gatavo jauna veida ekrānus.

Nesen uzņēmuma inženieri prezentēja ekrānu ar AI: ME tehnoloģiju, kurai ir interesanta funkcionalitāte. Piemēram, tas var viegli skenēt cilvēka acu kustību, kas kalpo kā viena no kontroles metodēm. Turklāt ekrānam ir uzlabots pretatstarojošais pārklājums, tāpēc to var izmantot jebkur.


Šo tehnoloģiju plānots ieviest kopā ar Audi Intelligence Experience sistēmu, kas pašlaik tiek izstrādāta. Šī sistēma ļaus jums izmantot uzlabotu navigatoru un daudzas citas funkcijas ar elastīgiem iestatījumiem.

Audi vadība apzinās nepieciešamību izmantot jaunas tehnoloģijas, kas galvenokārt nepieciešamas uzņēmuma elektriskajiem transportlīdzekļiem. Autopilota funkcijas un uzlabotas elektroniskās sistēmas ir pašreizējais standarts, un tās tiks nepārtraukti uzlabotas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!