Subscribe by RSS or Email

Jaunais Audi e-tron GT paredzēts 2021. gada pavasarī

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Elektriskā automašīna Audi e-tron tika izlaista 2018. gadā, un pasaules autobraucēju kopiena to ļoti sirsnīgi uzņēma. Automašīna izrādījās veiksmīga gan dizaina, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Šobrīd Audi inženieri gatavo jaunu automašīnas versiju ar GT prefiksu, kas parādīsies šī gada pavasarī.

E-tron pārveidošana notiks līdzās A sērijas hibridizācijai, kas arvien vairāk tiek virzīta uz pilnīgu elektrifikāciju. Jaunajai automašīnas versijai būs atjaunināts dizains un uzlabots motors, kā arī nedaudz lielāks akumulators.


Automašīnas braukšanas īpašības ir iespaidīgas. Paātrinājums līdz simtiem ir tikai 2,7 sekundes, kas parasti ir raksturīgs elektromobiļiem. Tiks palielināts arī diapazons ar vienu uzlādi, kas tagad WLTP ciklā ir 402 km. Starp citu, e-tron akumulators atbalsta ātrgaitas augstsprieguma uzlādi, kas 30 minūtēs var uzpildīt līdz pat 80 procentiem no akumulatora jaudas.

Ikgadējie stingrākie standarti attiecībā uz oglekļa dioksīda emisijām atmosfērā, kā arī daudzu attīstīto valstu plašā pāreja uz videi draudzīgām automašīnām turpina stimulēt lielākās korporācijas uz ātru pāreju uz elektrisko transportu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!