Subscribe by RSS or Email

Štati izlaidīs ierobežotu Audi R8 versiju

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

To ierobežos nevis tehniskās iespējas, bet gan pārdošanai pieejamo automašīnu skaits. Mazā apjoma īpašā Audi R8 versija ir paredzēta sporta automašīnu faniem, kuri ir gatavi atvadīties no pāris simtiem tūkstošu dolāru, lai viņu kolekcijā būtu jaudīga un stilīga automašīna!

Atjauninātā R8 dizains ļoti atgādina leģendāro Lamborghini Gallardo. Tas pats profils, proporcijas un virsbūves forma, bet ar savu Audi īpašo pieeju dizainam. Tas pats attiecas arī uz automašīnas salonu, kas ir līdz nepazīšanai mainījies, absorbējot sporta superauto iezīmes.


Kupē virsbūve ir aprīkota ar jaudīgu V10 motoru ar turbokompresoru un diviem kompresoriem, kas no dzinēja izspiež 630 ZS. Turklāt šim modelim tiks pārbūvēta neatkarīga balstiekārta ar amortizatoriem, kā arī ievērojami uzlabota bremžu sistēmas efektivitāte.

Kopumā būs pieejami divi virsbūves varianti - slēgta kupeja un kabriolets. Arī automašīnu var krāsot unikālos toņos, ieskaitot divu toņu formātu. Kas attiecas uz šīs sērijas tirāžu, tā ir paredzama pieticīga un sastāda tikai 30 automašīnas. Tātad tiem, kas vēlas iegādāties šo modeli, acīmredzot nebūs daudz iespēju!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!