Subscribe by RSS or Email

Atelier ABT iepazīstināja ar pārsūknētu Audi S3

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Audi S3, nepārspīlējot, leģendārais vācu koncerna modelis, kuru labi pārdod gan Eiropā, gan aizjūras zemēs. Tomēr, neskatoties uz tā popularitāti un patērētāju pieprasījumu, nav tik daudz tūninga automašīnu modifikāciju, kas nonāca masveida ražošanā. ABT studijas puiši nolēma šo situāciju novērst.

Modelis tiek uzrādīts sportiskā izpildījumā, un tam ir diezgan pievilcīgs dizains. Tas pārāk neizceļas ar pievilcīgiem elementiem, bet pievieno standarta pulēšanai automašīnas standarta ārpusi.


Tomēr dizains nav galvenā Audi S3 iezīme no ABT studijas. Galvenais jaunievedums atrodas zem pārsega, kur atrodas kompresors 2.0 TFSI ar turbokompresoru un tiešo iesmidzināšanu. Ar mikroshēmu tūninga palīdzību šo motoru bija iespējams pārsniegt līdz 370 ZS. un 450 ņūtonmetru griezes moments, kas ir labas ziņas!


Tāpat studijas darbinieki pārbūvēja automašīnas adaptīvo balstiekārtu, pievienoja dažas sporta iespējas un strādāja pie salona apdares, kas tagad ir izgatavota no kvalitatīvākiem un dārgākiem materiāliem.

Automašīna tiks ražota šovasar, taču šodien jūs varat iepriekš pasūtīt ABT modeli, izmantojot uzņēmuma oficiālo vietni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!