Subscribe by RSS or Email

Audi RS 6 GTO atdzīvina quattro tradīcijas

Rakstīja admin
//
06 февраль 2021
//
//

Jaunā sporta automašīna Audi RS 6 GTO atdzīvina senās Audi Sport nodaļas tradīcijas un atgriežas pie saknēm. Vācieši nolēma klientiem atgādināt par rallija automašīnas ar pastāvīgu pilnpiedziņu - Audi quattro - krāšņajiem laikiem. Un viņi to darīs ļoti interesanti.

Leģendārā automobiļa 40. gadadienu tika nolemts atzīmēt ar īpašo jaunā Audi RS 6 GTO versiju, kas dizainā pārklāsies ar 80. quattro. Protams, vācieši nevēlas pilnībā pārveidot ķermeņa paredzamo jaunumu, bet tikai nedaudz strādās pie tā izskata.


Modelis saņems atpazīstamu kapuces formu ar tradicionālo optiku un radiatora grilu. Gaidiet arī nelielu brauciena augstumu un sportisku ķermeņa komplektu iepriekšminētā quattro garā.


Protams, dizainā ir vieta un jaunas interesantas funkcijas. Riteņu pārsegi, tāpat kā virsbūves elementi, ir izgatavoti no kompozītmateriāliem, kas atvieglo visas konstrukcijas svaru un ļauj eksperimentēt ar detaļu formām un proporcijām.

Paredzams, ka īpaša Audi RS 6 GTO versija tiks piegādāta līdz šī gada beigām. Automašīna tiks izlaista nelielā ierobežotā tirāžā, tāpēc retro klasikas cienītājiem ieteicams veikt iepriekšēju pasūtījumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!