Subscribe by RSS or Email

Audi Nirnbergā uzbūvēja uzlādes centrmezglu

Rakstīja work
//
10 февраль 2022
//
//
Audi paziņojis par pirmā uzlādes centrmezgla pabeigšanu, kas atrodas gleznainajā Nirnbergā. Uzlādes stacija ļaus vienlaikus uzlādēt sešus elektromobiļus, savukārt elektromobiļu īpašnieki varēs atpūsties nepiespiestā gaisotnē un gaidīt, kad viņu automašīnas beigs uzlādi augšstāvā atpūtas zonā.
Hub atrodas gar šoseju ar ērtu piebraukšanu, tāpēc apmeklētāju netrūkst. Vienlaikus uzlādes staciju var apmeklēt gandrīz visu elektromobiļu īpašnieki, savukārt Audi vadītājiem tiks piedāvāti papildu pakalpojumi. Starp citu, šeit ir arī ātrās uzlādes funkcija, kas ļauj uzlādēt līdz pat 80 procentiem akumulatora uzlādes 20-30 minūšu laikā.

Šo laiku varat pavadīt pie kafijas tases vai vieglas uzkodas minētajā atpūtas zonā. Turpat var pasūtīt arī nelielas pusdienas, kā arī pasēdēt uz mīkstajiem dīvāniem, šķirstot jaunāko presi vai reklāmas bukletus no paša Audi. Kopumā iestādes atmosfēra vērojama par pieciem plus, tā ka braucēji bija ļoti apmierināti.
Šis ir pirmais, bet ne vienīgais no plānotajiem Audi uzlādes mezgliem, ko tuvāko pāris gadu laikā viņi gatavojas būvēt Vācijā. Šobrīd norit aktīvi sagatavošanās darbi, pēc kuriem sāksies aktīvā būvniecības fāze.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!