Subscribe by RSS or Email

Audi R8 LMS GT3 Evo II sporta auto gatavojas izlaišanai

Rakstīja work
//
19 март 2022
//
//
Audi sporta nodaļa visiem sacīkšu auto cienītājiem gatavo kārtējo pārsteigumu. Runa ir par jauno sporta auto Audi R8 LMS GT3 Evo II, kura pirmā versija parādījās tālajā 2015. gadā. Trīs gadus vēlāk automašīna saņēma atjauninājumu, bet pilnvērtīga paaudžu maiņa tiek veikta tikai tagad. Kā šis sporta auto var iepriecināt profesionālus braucējus? Paskatīsimies!
Modeļa spēka agregātu pārstāv atmosfēriskais V10 dzinējs, kas attīsta 585 ZS. un 550 ņūtonmetru griezes moments. Dzinējs strādā, protams, ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas nodrošina arī griezes momenta pārnesi uz visiem četriem auto riteņiem.

Izcila aerodinamika un pārdomāts virsbūves līdzsvars ļauj no degvielas maisījuma izspiest maksimumu. Rezultātā sporta auto paātrinājuma dinamika ir tikai no 3,1 sekundes līdz simtiem, neskatoties uz to, ka maksimālā ātruma griesti ir ļoti iespaidīgi 360 kilometri stundā.
Auto jau ir paspējis iedegties vairākās sacīkšu sacensībās, piemēram, maratonā. Šobrīd modelis aktīvi gatavojas nākamajām Lemānas 24 stundu sacīkstēm, kurām jānotiek 2023. gadā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pagaidām komentāru nav. Jūs varat būt pirmais!

Pievieno komentāru!